Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni site
Bu başlık altında olmasını istediğiniz herşeyi ve bu sitede gördüğünüz bütün eksikleri yazınız .

Sitemizde olmaısnı istediğiniz özellikleride yazınız lütfen .

Sınırları zorlayabilirsiniz .
Ara
Merhabalar;

Herkese iyi oyunlar öncelikle,

ANADOLU evreninde Rekorlar kısmında oluşan bug dan başka bir bug a rastlamadım. Bilgisayardan oyuna girdiğimde herhangibir şeyle karşılaşmadım.

Telefondan girdiğimde ise,

Başlarda filo basarken ne kadar maden varsa hepsi ile basıyordu. Ama o sorun düzeltildi.
Telefondan da oynayan birisi olarak  sizden tek ricam,
OLAYLAR kısmında bilgisayarda iken
Casus sondası turuncu, saldırı yeşil, saldırı alıyorsanız ise kırmızı yazılar, Fakat telefonda hepsi aynı renk.
Fazla yağma yapan birisi olarak kendi saldırılarım arasında başka bir filo bana saldırırsa görmesi zor oluyor. Göre göre vurulmak istemem.

Gelelim benim nacizane fikrime;
Ben yeni server kurulması taraftarı değilim. Varsa burdaki sorunları çözmeye gitmek en doğrusu. 
2003 yılında tr de evren 3 de başladım bu oyuna. ne zamanki tr serverları arayüzü değiştirdi direk bıraktım. Ben bu arayüzü çok sevdiğim için yeni bir arayüz istemiyorum. 
ha yok illaki yeni evren kurucaz diyosanız ,yapılabiliyosa her iki arayüzde de oynanabilsin.

Bu server hala yeterli onnline oyuncaya ulaşmadı. O yüzden bir an önce burdaki sorunları halledip sonrasında yeni evrene geçmek en doğrusu.

Yazdıklarımı yanlış anlamayın lütfen. Yok puanı iyi bırakmak istemiyor gibi düşüncelere kapılmayın.
Ben city nin önceki serverlarında açık ara birinci iken, sırf evrene yeni kişiler geldiğinde puanı görüp soğumasın diye , OP ların isteği üzerine bütün filolarımı sildirmiş biriyimdir. Yani bu oyun benim için sadece oyun. ötesi olamaz.
Bu evren içinde elimden geldiğince herşeyi yapmaya hazırım. 

Herkese iyi oyunlar dilerim...
Ara
Haklısın Sonuna Kadar Arkandayım.

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Ara
Bende çok bugla karsilasmadim. Olanları da duzelttiniz. Gral un dediklerini de duzeltince başka bir hata kalmıyor. Yaptığınız duyuru ters tepti. Arkadaşlar yalnis  anladı. Bazıları oyunu bıraktı. Server hemen sifirlanacak sandı. Bu duyuruyu duzeltin. Yeni yazılım yapacaksanız yapın. Bu is zaten zaman alır. Oyuncuları telaşa vermeyin. Burayı sevdim. Bor satisiniz baslar başlamaz her ay almaya baslarim. Ama böyle yalnis  duyurular yaparak oyuncu kaçırmayın. Aksine daha fazla oyuncu getirmenizi  bekliyoruz
Ara
Selam arkadaslar unutmamak lazimki burasi milyon dolarlik bir site değil  illaki buglar hatalar olacak bazi oyuncularin siteyi begenmeye bilir oynamakda istemeye bilir ama birakip giterken gezegen adlarini uygunsuz seyler yazarak gitmesi cok yanlis ben bu siteyi bizlere hazirlayan insanlarin aylardir harcadiklari emeklerine saygi duyuyor tesekkur ediyorum bu sitenin kabanmasina karsiyim biz oyuncular daha sabirli olalim derim 1 ay gibi kisa bir surede bu siteyi hazirlamak ve insanlara sunmak kolay bir is degil .bir yandan hatalariyla da olsa bu sitenin devam edmesi ve yeni hazirliklarin yabilmasi en mantiklisi bence
Dikkadimi ceken bir olay var tesbit edilen buglar kisa surede duzeldiliyor bu isin en onemli noktasi bende
Bende bir cok yerde oynadim ama yonetim olarak bence cok basarili bir calisma sagliyorlar bence sabredilmeli ilerleyen zamanlarda cok daha başarılı yapacaklarindan eminim
    Saygilar
Ara
Benim bu serverda karsilastigim en onemli bug foruma koyulan savunma savasinda kalan filom geri dondukten sonra filom yok oldu hala kontrol edildigi soyleniyor ben de bekliyorum giden fazla bisey degil 3-4 ha ama plsun bug bugdir ki bence onemli bir konu.
Bir de ikinci somu aldigimda verilen maden diger oyuncularin aldigi somdeki madenlere gore cok cok azdi  bunun disinda mesajlar kismindanen son hangi mesaj ne gelmis goremiyoruz ayirt edemiyoruz tum mesajlara tiklayarak ayiklamaya calisiyoruz
Raporlari ittide paylasma olmali bence

Filolar kismina tiklayinca sayac ilerlemiyor

Su an icin aklima gelenler bunlar geldikce yazarim bence de yeni sv ye gerek yok mevcut hatalar duzeltilsin yeterli
Ara
Söm Olayını Yaşamadım VE Mesajlarda Pek Sorun Yok

Filolarda Arada bi oluyor.

Forum Olayınıda Hiç Yaşamadım.

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Ara
Arkadaşlar doyasıya zevkinizi almaya bakın . Biz daha iyisini sizlere sunmak için kafa yoruyoruz.
Ara
lütfen yönetim deki arkadaslar ozel msj larina bakabilirler mi acaba ben siteye oyuncu toplamak icin onerilerde bulunuyorum ama kimse den ses cikmiyor
Ara
АЛКОВЕРИН АКТИВИРУЕТ РЕЖИМ АЛКОГОЛЬНОГО ОТТОРЖЕНИЯ
С ALCOVIRIN выпить ПРОСТО НЕ УДАСТСЯ!

Это первый биогенный растительный комплекс, способствующий выработке непереносимости алкоголя при совместном приеме капель и спиртных напитков, вызывая тошноту и его полное отторжение организмом!

Кроме того, он оказывает мощное оздоровительное действие, устраняя алкогольную интоксикацию и способствуя восстановлению правильной работы органов и систем.

Официальный сайт: http://alcovirin.bxox.info
Ara

Hızlı Menü: